SCREENOVÉ ROLETY

Screenov├ę rolety

Hlavnou v├Żhodou screenov├Żch roliet je ─Źiasto─Źn├í priepustnos┼ą svetla, ─Ź├şm zabezpe─Źuje optim├ílnu ├║rove┼ł prirodzen├ęho svetla v interi├ęry. Tento typ roletov├ęho tienenia prin├í┼ía tie┼ł a pr├şjemn├ę teplotn├ę podmienky do interi├ęru bez straty v├Żh─żadu do exteri├ęru. Z├írove┼ł v┼íak screenov├ę clony chr├ínia s├║kromie, t├Żm ┼że s┼ąa┼żuje poh─żad z vonkaj┼íej strany do rodinn├ęho domu alebo administrat├şvnej budovy.┬á

Technick├ę tkaniny pou┼żit├ę pri tomto type tienenia zais┼ąuj├║ maxim├ílnu ochranu proti slne─Źn├ęmu ┼żiareniu a prieniku tepla do interi├ęru. Pre svoje materi├ílov├ę zlo┼żenie (sklen├ę vl├íkno, PVC, polyester) a charakteristiky s├║ screenov├ę clony ide├ílne na pou┼żitie do vonkaj┼íieho prostredia. Navy┼íe, odolnos┼ą screen roliet vo─Źi vetru je vy┼í┼íia ako pri vonkaj┼í├şch ┼żal├║zi├ích. Screenov├ę rolety sa preto nemontuj├║ len na r├ímy okien ale aj na zimn├ę z├íhrady, alt├ínky, terasy, ─Źi pergoly.

Screenov├ę rolety SCREEN HR8-ZIP

Screenov├í roleta SCREEN HR8-ZIP je technologicky najvyspelej┼íou clonou pre tzv. priznan├║ mont├í┼ż na r├ím okna. Screen HR8-ZIP vyu┼ż├şva jedine─Źn├Ż ZIP syst├ęm, ktor├Ż v─Ćaka ┼ípeci├ílnemu vedeniu screenovej l├ítky v li┼ít├ích ju dokonale nap├şna a podstatne zvy┼íuje odolnos┼ą rolety proti vetru. V zatiahnutom stave ─Źiasto─Źne nahr├ídza aj sie┼ąku proti hmyzu. Technick├ę l├ítky Satin├ę alebo Soltis zais┼ąuj├║ maxim├ílnu ochranu pred slne─Źn├Żm ┼żiaren├şm a teplom. V├Żhodou v┼íak st├íle zost├íva, ┼że tieto clony prep├║┼í┼ąaj├║ optim├ílnu hladinu prirodzen├ęho svetla a poskytuj├║ tak kontakt s vonkaj┼í├şm okol├şm.

Screenova roleta HR8-ZIP pre priznanu montaz
Roleta SCREEN HR8-ZIP
Min. ┼í├şrka (mm)
550
Max. ┼í├şrka (mm)
Min. v├Ż┼íka (mm)
400
Max. v├Ż┼íka (mm)

┼átyri ve─żkosti boxov SCREEN HR8-ZIP

Pre v├Ą─Ź┼íinu okien a dver├ş posta─Źuje screen roleta s ve─żkos┼ąou horn├ęho boxu 90×90 – v takom pr├şpade s├║ pri motoricky ovl├ídan├Żch screenoch maxim├ílne rozmery (┼á x V) 2 800 x 2 500 mm.

┼átyri r├┤zne ve─żkosti boxov pre SCREEN rolety

Screenov├ę rolety SCREEN HR10-ZIP

Podomietková screenová roleta HR10-ZIP
Roleta SCREEN HR10-ZIP

Screenov├í roleta SCREEN HR10-ZIP je ┼ípeci├ílne nevrhnut├í pre zaomietac├ş sp├┤sob mont├í┼że. Samotn├í mont├í┼ż preto mus├ş by┼ą vykonan├í e┼íte pred zateplen├şm fas├ídy domu. Screen HR10-ZIP predstavuje ide├ílne rie┼íenie pre pas├şvne a n├şzkoenergetick├ę domy.┬á Screenov├í roleta je v─Ćaka skryt├ęmu boxu a plne integrovanej li┼íte v zatiahnutom stave prakticky nevidite─żn├í. To navy┼íe poskytuje aj lep┼íiu ochranu tkaniny proti vetru a nepriazniv├ęmu po─Źasiu. Napriek zabudovaniu rolety do fas├ídy je v├Żmena screenovej l├ítky a pr├şpadn├ę servisn├ę z├ísahy ve─żmi jednoduch├ę a r├Żchle.

Min. ┼í├şrka (mm)
655
Max. ┼í├şrka (mm)
Min. v├Ż┼íka (mm)
501
Max. v├Ż┼íka (mm)

Screenov├ę rolety SCREEN LITE

Screenov├í roleta SCREEN LITE predstavuje od─żah─Źen├║ verziu screen roliet dod├ívan├Żch bez horn├ęho krycieho boxu. Ako bo─Źn├ę vedenie sa rolety dod├ívaj├║ vo verzi├ích bu─Ć s vodiacim lankom alebo bo─Źnou li┼ítou. Screenov├ę rolety LITE s├║ ide├ílna na pou┼żitie v interi├ęri aj v exteri├ęry a umo┼ż┼łuj├║ tak dokonale regulova┼ą vn├║torn├ę teplotn├ę podmienky domu. V─Ćaka ┼íirokej ponuke l├ítok a preveden├ş predstavuje screenov├í clona SCREEN LITE v├Żhodnej┼íiu cenov├║ alternat├şvu tienenia.

Isotra Screen Lite - cenovo najdostupnejšia
Clona SCREEN LITE
Min. ┼í├şrka (mm)
500
Max. ┼í├şrka (mm)
Min. v├Ż┼íka (mm)
500
Max. v├Ż┼íka (mm)

Varianty bo─Źn├ęho vedenia

Spomedzi troch sp├┤sobov vedenia roliet je ZIP syst├ęm t├Żm najvyspelej┼í├şm, v─Ćaka ─Źomu rolety SCREEN HR8-ZIP (priznan├Ż horn├Ż box) a HR10-ZIP (podomietkov├Ż horn├Ż box) zabezpe─Źuj├║ dokonal├ę napnutie l├ítky a podstatne zvy┼íuje odolnos┼ą proti vetru. Pre screenov├ę rolety LITE je ┼ítandardne na v├Żber vedenie li┼ítou alebo lankom.

Zip syst├ęm pre vedenie screenovej clony

ZIP syst├ęm

Screenová roleta - vedenie lištou

vedenie lištou

Sp├┤sob vedenia lankom pre screen

vedenie lankom

Ovl├ídanie screenov├Żch roliet

Hoci v na┼íej ponuke n├íjdete manu├ílne ovl├ídan├ę SCREEN rolety (ovl├ídanie k─żukou), drviv├║ v├Ą─Ź┼íinu roliet dod├ívame v motorickom preveden├şm. Motorick├ę ovl├ídanie prostredn├şctvom vyp├şna─Źov si vy┼żaduje 4-┼żilov├ę nap├íjanie, zatia─ż ─Źo dia─żkovo ovl├ídan├Żm rolet├ím posta─Źuj├║ len ┼żili tri. Motorick├ę rolety na dia─żkov├ę ovl├ídanie obsahuj├║ tzv. IO prij├şma─Źe, ktor├ę s├║ nevyhnutnos┼ąou pre ovl├ídanie pomocou mobiln├ęho telef├│nu.

vypinac pre vonkajsie tienenie

Vyp├şna─Ź

na stene

Dialkove ovladanie Somfy

Ovl├ída─Ź

na dia─żkov├ę ovl├ídanie

Ovladanie pomocou smart telefonu

Smartphone

mobiln├ę aplik├ície

Ovladanie hlasom - ikona

Hlasov├Ż povel

riadiaca jednotka

SMART ovl├ídanie screenov├Żch roliet

Najmodernej┼í├ş sp├┤sob ovl├ídania tieniacej techniky (a nielen tienenia) s├║ riadiace jednotky Connexoon a TaHoma od renomovan├ęho v├Żrobcu motorov Somfy. Demo verzie oboch aplik├íci├ş si m├┤┼żete zdarma vysk├║┼ía┼ą aj Vy: TaHoma na Google Play pre Android zariadenia alebo TaHoma na App Store pre v┼íetky iOS zariadenia.

Ovladanie zaluzii Connexoon

Connexoon

smart rie┼íenie na vzdialen├ę ovl├ídanie tieniacej techniky

Inteligentne ovladanie TaHoma

TaHoma

komplexn├Ż syst├ęm riadenia inteligentnej dom├ícnosti

Screenov├ę l├ítky

Pre screenov├ę rolety pou┼ż├şvame ┼ípeci├ílne navrhnut├ę technick├ę l├ítky Satin├ę, Soltis alebo SCR od renomovan├ęho v├Żrobcu Serge Ferrari, ktor├ę zabezpe─Źuj├║ maxim├ílnu ochranu pred slne─Źn├Żm ┼żiaren├şm, prienikom tepla a z├írove┼ł zabezpe─Źuj├║ optim├ílnu ├║rove┼ł prirodzen├ęho svetla v interi├ęri. Screenov├ę l├ítky pon├║kame v nieko─żk├Żch alternat├şvach dizajnov├ęho a materi├ílov├ęho zlo┼żenia. Tie najob─ż├║benej┼íie s├║:

Screenov├í l├ítka Satin├ę

L├ítka Satin├ę skladaj├║ca sa v z├íkladnom pomere zo sklen├ęho vl├íkna (42%) potiahnut├ęho PVC vrstvou (58%) zais┼ąuje prvotriednu stabilitu rozmerov, ochranu pred UV ┼żiaren├şm a odolnos┼ą proti poveternostn├Żm podmienkam. Dostupn├ę s├║ aj l├ítky typu blackout, ktor├ę neprep├║┼í┼ąaj├║ ┼żiadne svetlo. Prilo┼żen├Ż vzorkovn├şk predstavuje len v├Żber, pre inform├ície o v┼íetk├Żch mo┼żnostiach n├ís kontaktujte.

Screenov├ę clony - l├ítka Satin├ę 3030
STNZ 3030
Screenov├í l├ítka Satin├ę 2020
STNZ 2020
L├ítka pre screenov├ę clony - Satin├ę 0101
STNZ 0101
Satin├ę 0207 pre screenov├ę rolety
STNZ 0207
Satin├ę 0701 pre screenov├ę rolety
STNZ 0701
Screenov├í technick├í l├ítka Satin├ę 0202
STNZ 0202

Screenová látka Soltis 92

Screenov├í l├ítka Soltis je vyroben├Ż z vysoko odoln├ęho polyesterov├ęho vl├íkna nap├şnan├í technol├│giou Precontraint v dvoch smeroch, ─Ź├şm zabezpe─Źuje rozmerov├║ st├ílos┼ą a pevnos┼ą. Povrch je upraven├Ż pigmentov├Żm PVC materi├ílom. K prednostiam Soltisu patr├ş aj vynikaj├║ce tepelno-izola─Źn├ę vlastnosti, ide├ílne sveteln├ę vlastnosti farebn├í st├ílos┼ą (UV stabilita). Prilo┼żen├Ż vzorky s├║ len ─Źas┼ąou v┼íetk├Żch mo┼żnost├ş.

farba SLTZ 2135 - materi├íl Soltis 92 pre screenov├ę rolety
SLTZ 2135
Screenová látka Soltis 92 - SLTZ 2047
SLTZ 2047
Screen materiál Soltis 92 (SLTZ 2175)
SLTZ 2175
Screen materiál Soltis 92 (SLTZ 2167)
SLTZ 2167
Screenov├ę clony - materi├íl Soltis 2044
SLTZ 2044
materiál Soltis 92 farby SLTZ 2051
SLTZ 2051
Mo┼żnosti SCREEN l├ítok (Satin├ę, Satin├ę Metal, BlackOut, Soltis)
Látky SCREEN vs. SCREEN BlackOut

Aktu├ílne m├íme v ponuke viac ako 60 r├┤znych exteri├ęrov├Żch SCREEN l├ítok. Existuj├║ v┼íak aj ├║plne zatem┼łuj├║ce a nepriepustn├ę l├ítky ozna─Źovan├ę aj ako BlackOut (BO). Na┼íi klienti ich uprednost┼łuj├║ do sp├íln├ş alebo k├║pe─żn├ş pre vy┼í┼íie s├║kromie.

Peter Ondriaš
+421 911 743 053

peter.ondrias@korion.sk

Na stiahnutie